KolayERP Platformu, 2018 yılı Haziran Ayında, ERP üreticileri, ERP kullanıcıları, ERP danışmanları ve akademisyenler için bir hizmet anlayışı bilinci ile kurulmuştur.

KolayERP platformu olarak Türkiye’de farkındalık ve fark yaratmayı amaçlıyor, önemsiyoruz. Ekosisteme ufak da olsa bir katma değer sağlamayı hedef edindik ve bu yönde sağlam adımlar atıyoruz.

Platform olarak Blog ve Haber içeriği üreterek, ekosistemi ilgilendiren diğer birçok önemli ve faydalı internet sitelerinden alıntılar yaparak hayatımıza başladık, devam ediyoruz. Asıl amacımız ise ERP üreticilerine ait ürünlere yönelik kullanıcı videoları yayınlamak, uzaktan eğitim platformu PERCULUS ile son kullanıcıların ERP eğitim sürecine katkı sağlamak ve böylece firmalar için gerçekten çok büyük önem arzeden ERP geçiş süreci ve sonraki süreçlerde karşılaştıkları zorlukları en aza indirmektir.

KolayERP’ye göre ERP sistemi nedir?

ERP sistemi şirketinizin beynidir. Beyin sağlığı için de sisteminizi sürekli teknolojik yeniliklerle, endüstri 4.0 ile gelen dijital dönüşüm çerçevesinde konumlandırmak, ERP bilen insan kaynaklarına yatırım yapmak ve belli bir güvenlik politikası çerçevesinde muhafaza ve müdafaa etmek gerekir.

Vizyonumuz, ERP ekosistemi içerisinde video, haber ve blog olarak akla ilk gelen platform olmak.

Misyonumuz, Firmaların iç süreçlerinin konsolide edilmesi amacını taşıyan ERP projelerinde danışman, kullanıcı, proje yöneticisi ve bu projelerde kilit rol oynayan herkes için küçük ya da büyük bir fayda sağlamak.